공지사항

NOTICE

자유게시판

بایسکشوال چیست

페이지 정보

작성자 Marc 작성일 23-01-27 조회 3,835

본문

بایسکشوال چیست ؟
من یه بایسکشوال هستم و تازه فهمید برام عجیبه یعنی من چندین ساله که بایسکشوال هستم و تازه فهمیدم ولی اصلا احساس حقارت نمیکنم چون هر چی باشه من هم یک انسانم . از نظر من بایسکشوال بودن ، لزبین بودن ، ترنس بودن یا گی بودن اصلا مسئله خجالت آوری نیست! من ۱۴ سالمه و میگم که به احتمال به طور قطع میگم که بایسکشوالم و اصلا با این موضوع مشکلی ندارم و با تموم وجود پذیرفتمش! … علاوه بر بایسکشوال تامبوی هم هستم.خود من سه تا از دوستام لزبین هستن و یکیشونم بایسکشواله و من شناخت خودمو مدیون اونام واقعا.
احتمالاً شما که در حال مطالعه این مقاله هستید جز افرادی هستید که به سطح آگاهی خود اهمیت زیادی می‌دهید. برای اینکه اطلاعات بیشتری در خصوص بایسکشوال کسب کنید در ادامه با ما باشید که درباره علائم، مشهورترین افراد بایسکشوال، میزان درصد افراد بایسکشوال و … صحبت کنیم. به خاطر داشته باشید که دو نوع جنسیت داریم، جنسیت اول آن است که دکترها زمان تولد با توجه به اندام جنسی و ویژگی‌های آناتومیکال تعیین می‌کنند و جنسیت دوم آن که ساختاری اجتماعی است.
و دسته آخر افرادی با گرایش جنسی بایسکشوال هستند که هیچ گاه گرایش خود را ابراز نمی کنند. بسیاری از افراد، زمانی که متوجه دوجنسگرایی شریک جنسی و عاطفی‌شان می‌شوند، آشفته و سردگرم شده و نمی‌دانند چه کار باید بکنند. یک فرد بایسکشوال پتانسیل جذب عاشقانه و یا جنسی به افراد بیش از یک جنس ، نه لزوماً همزمان ، نه لزوماً به همان روش ، و نه لزوماً به همان درجه را دارا هستند. بایسکشوال شامل جاذبه‌ی عاطفی، جاذبه‌ی جنسی یا رفتار جنسی نسبت به افرادی از هر دو جنس می‌باشد. یعنی افراد دو جنس گرا، هم به افراد هم جنس خودشان و هم در افراد جنس مخالف، میل جنسی و عاطفی یا هر دو را دارند.
این پرچم، در سال 1998 به دلیل اتحاد میان افراد بایسکشوال پدید آمده است. بایسکشوال به مجموعه رفتارها و عقاید کسی می گویند که تمایل شدید به برقراری ارتباط هم با جنس مخالف و هم با هم جنس خود دارد. به نقل از ایده آل مگ بروز احساسات و رفتارهای متناقض در برخورد با هم جنسان و یا جنس مخالف در افراد سبب شده تا تعداد زیادی از افراد برای تشخیص گرایش خود به دنبال علائم بایسکشوال بودن باشند. دوجنسیتی شامل جاذبه عاطفی ، کشش جنسی ، یا رفتار جنسی با افراد هر دو جنس است.
ممکن است تمایلات به افراد دیگر با جنس‌های دیگر هم حضور داشته باشند. اما این به معنی بی ثبات بودن ازدواج آن‌ها یا حتمی بودن خیانت در این ازدواج‌ها نیست. مانند تمام ازدواج‌های معمولی دیگر، فرد تصمیم می‌گیرد تا آخر عمر با یک نفر زندگی مشترکی داشته باشد. همه افراد با هر گرایشی قبل از ازدواج تصمیم اینکه رابطه متعهدانه‌ای داشته باشد یا نه را می‌گیرند. رنگ های این پرچم از یک نماد دیگر که محصوص افراد دوجنسگرا است تشکیل شده است. اشتباه گرفته و یکی می پندارند در حالی که افراد همه جنس گرا به همه افراد فارغ از جنیست آن ها علاقه داشته وافراد دوجنسگرا به بیش از یک جنس گرایش دارند.
در زنان نیز ممکن است این پدیده رخ داده و یک زن به هر دو جنس مذکر و مونث تمایل داشته باشد. دسته بعدی دوجنسگرایان عاطفی هستند، زنان و مردانی که رابطه عاطفی عمیقی دارند اما فقط با یک جنس می توانند رابطه جنسی برقرار کنند. در آن زمان، این مفهوم برای توصیف کسانی به کار می‌رفت که دارای هر دو اندام جنسی زن و مرد باشند. بایسکشوال در واقع یکی از تمایلات جنسی است که در آن ، فرد به بیش از یک جنس تمایل دارد.
برخی افراد هیچ تفاوتی بین دوجنس گرایی و اصطلاحات دیگری مانند «پان جنس گرایی» یا «دگرباش» نمی بینند. تمایلات جنسی برخی افراد سیال است، به این معنی که هر از گاهی تغییر می کند. ممکن است فکر کنید که تنها در صورتی مجاز به شناسایی دوجنس گرا هستید که جذابیت یکسانی برای چندین جنسیت داشته باشید.
در حالی که ما دقیقاً نمی دانیم ژنها با جنسیت مرتبط هستند، اما واضح است که DNA نقش دارد. اما برخی از پارامترها و شرایط و سبک زندگی در کودکی و نوجوانی می تواند زمینه ساز ایجاد و شدت یافتن این بیماری در افراد شود. سلام و روزبخیر، برای بررسی دقیق این موضوع بهتر است با یک روانشناس ماهر مشورت کنید.

이메일 : duad1@duadniche.co.kr전화 : 032-666-8028팩스 : 032-665-1715
상호 : (주)듀아드주소 : 경기도 부천시 원미로 52

Copyright ⓒ DUAD co.,Ltd All Rights Reserved. Design by Design Fine Group